Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Obrázky pro radost

Obrázky pro radostJiž druhý měsíc se ocitáme v nelehké situaci, plné otázek a nejistých odpovědí. V situaci, která vyžaduje řadu opatření i nařízení, jejichž cílem je ochránit to nejcennější - zdraví a život.
Osobní asistence je sociální služba pro děti, dospělé i seniory, kteří z důvodu chronické nemoci, zdravotního postižení či obtíží doprovázející stárnutí potřebují pomoc jiné osoby. Naši uživatelé v souvislosti s šířením nového typu koronaviru tedy spadají do nejvíce ohrožené skupiny obyvatel.
Uvědomujeme si, jak je pro ně tento čas nesnadný a náročný. Nemůžou se vídat se svými blízkými tak často jak bylo zvykem, vycházet ven se obávají, v novinách, televizi i rádiu neslyší mnoho pozitivních zpráv. Právem cítí nejistotu, obavy možná i beznaděj.
Přemýšleli jsme, jak je alespoň trošku potěšit, povzbudit a dát jim najevo, že nám na nich moc záleží. Oslovili jsme proto děti ze Základní školy Nová Ves u Nového Města na Moravě a požádali je o pomoc. Malí žáčci se úkolu zhostili se zájmem a obrovským nasazením.
Vytvořili pro "naše uživatele krásné obrázky i přáníčka.
Věříme, že s láskou tvořené obrázky potěší u srdce i na duši…
Dětem i paní učitelce Marii Nejedlé tímto velmi děkujeme za milou pomoc a spolupráci.
Našim uživatelům i všem ostatním přejeme mnoho zdraví, sil, pokud možno pozitivních myšlenek a velikonoční pohody.
Těšíme se, že se všichni brzy zase sejdeme.

Tým Osobní asistence Portimo, o.p.s., Mgr. Ivana Laštovičková90982813_3140017816038013_2872140825217728512_o[1].jpg