Sociální rehabilitace aktuálně

Konference Portimo - Sociální rehabilitace
Konference Portimo 2022 - Sociální rehabilitace
Konference Portimo - Sociální rehabilitace
Další aktuality
Drobečková navigace

Úvod > Sociální rehabilitace

logo_web_socialni_rehabilitace.jpg

Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost  – „Zavedení sociální služby Sociální rehabilitace pro zdravotně postižené při Portimo, o.p.s.“

Číslo projektu - CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0016045

 Hlavním cílem projektu je uspokojit aktuální poptávku po tomto typu služby na území MAS Zubří země (mikroregion Bystřicko a velká část mikroregionu Novoměstsko). Projekt realizuje od 1.9.2020 do 31.12.2022.

 Projekt je zaměřen na novou a chybějící sociální službu Sociální rehabilitace na Novoměstsku a Bystřicku (na celém území MAS Zubří země), která je jednou z možností, kterými lze podpořit sociální začleňování osob s různým zdravotním postižením. Spočívá v rozvíjení soběstačnosti, samostatnosti a nezávislosti a posílení společenské integrace. Díky projektu se podaří zlepšit dostupnost této služby a umožnit intenzivnější sociální práci s cílovou skupinou.

Sociální rehabilitace

Sociální rehabilitace se věnuje osobám, které se kvůli svému nepříznivému stavu nedokážou začlenit do společnosti a využívat sociálních, pracovních či jiných vztahů. Společně hledáme cesty k získání soběstačnosti uživatele a k jeho smysluplnému životu v současné společnosti.

„DARUJEŠ-LI ČLOVĚKU RYBU, NAKRMÍŠ HO NA DEN,
NAUČÍŠ-LI HO LOVIT, DÁŠ MU POTRAVU PRO CELÝ ŽIVOT.“

levybuttton_pomoc.jpg

Fulltextové vyhledávání