Drobečková navigace

Úvod > Raná péče > Pracovní tým > Vedoucí RP

Vedoucí služby RP

 

 

Bc. Michaela Svobodová, DiS.
sociální pracovník - poradce rané péče, vedoucí služby

Jako poradce rané péče pracuji již od roku 2008 až do současnosti. Pouze v roce 2012 - 2014 jsem byla na mateřské, a posléze rodičovské dovolené s dcerou. Práci s dětmi se zdravotním postižením se věnuji již od roku 2005 (v rámci dobrovolnické činnosti při studiu). 

Dosažené vzdělání:
VŠ, obor speciální pedagogika - komunikační techniky
VOŠ, obor sociální práce

Kurzy/školení:
Základní komunikační schopnost v českém znakovém jazyce,  základní kurz bazální stimulace,  kurz výměnný obrázkový komunikační systém, základní kurz Handle přístup, Vývojová diagnostika dětí s kombinovaným postižením, Metodika Portage - podpora rodiny s dítětem se zdravotním postižením, Metody alternativní a augmentativní komunikace, Zvládání agrese u klienta s mentálním postižením, Znak do řeči

Osobní info:
Mým mottem je být rodině uživatele služby průvodcem na cestě, kterou si vybrali pro sebe a své dítě, neklást jim do cesty překážky, ale podporovat je při jejich rozhodování při výběru směru cesty.
Ve svém volném čase se věnuji čtení krásné literatury, procházkám a výcviku našeho psa nebo třeba scrapbookingu. 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

left-img.png

levybuttton_pomoc.jpg