image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > H.E.L.P. NI PRO PORTIMO - ČEZ Pomáhej pohybem

Projekt ukončen - děkujeme
H.E.L.P. NI PRO PORTIMO - ČEZ Pomáhej pohybem

portimo_foto_kampan_up_mene.jpg

Děti jsou budoucnost. Potřebují péči v době dospívání a o to více, pokud jsou u nich pochybnosti o správném vývoji. Cílem je včasná odborná pomoc a podpora preventivních aktivit dětem, která jim vnese osvětu či naději na opětovné zařazení mezi své vrstevníky.

Obecně prospěšná společnost Portimo,o.p.s. je tu pro děti, které nejsou schopni rozpoznat rizika situací, do kterých se mohou dostávat zejména při vstupu do problémového prostředí, nebo pro děti, které se projevují jinak, než rodiče očekávají a neví si s tím rady, či se nemají na koho obrátit se svými potížemi.

Tyto aktivity nejsou v celém potřebném rozsahu plně hrazené z veřejných prostředků. V úhrnu jde o podporu více jak 160 dětí se speciální potřebou.

Cíl: 40 000 Kč.

Pomáháme tam kde je třeba. Pomáhejte s námi! Potřebujeme Vás.

Děkujeme!

Jak to celé funguje? 

Mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému máte možnost vlastním aktivním pohybem podpořit náš projekt.

Prohlédněte si video jak aplikaci EPP používat

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body.
Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou.
Aplikace může fungovat i jako klasický sport tracker. Generuje také statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, typech pohybu atd.
Stažení aplikace, její používání i generování bodů je zdarma, k jejímu používání není nutné datové připojení - to vyžaduje aplikace pouze v případě, kdy chce uživatel přiřadit získané body některému z aktuálně nabízených projektů nebo k načtení stránky s novinkami. Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS od verze 7, Android od verze 4.0 a Windows Phone od verze 8.1. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.