image
image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Pomáhejte

Pomáhejte

Jak nám můžete pomoci

Abychom mohli naplňovat naše poslání, potřebujeme vaši podporu. Vaše pomoc pomáhá zajistit dostupnost terénních a ambulantních sociálních služeb na Žďársku.

Vyberte si podobu pomoci, která je ve vašich možnostech, např.:

Věnujte jakoukoli finanční částku jako individuální či firemní dárce.
Dar je možné pro daňové účely odečíst od daňového základu, rádi připravíme darovací smlouvu či potvrzení o daru.
Náš účet má číslo 131-557080247/0100 (Komerční banka, Nové Město na Moravě).

Staňte se naším pravidelným dárcem.
Výše i četnost příspěvků je jen na Vás. Nastavte trvalý příkaz ve prospěch účtu 131-557080247/0100 nebo prostřednictvím stránky Darujme.cz. Staňte se naším pravidelným dárcem a pomozte financovat péči o ty, kteří ji potřebují.

Darujme

Sponzoring

Vaše firma si u nás může objednat reklamu a stát se našimi sponzory. Náklady na reklamu jsou daňově uznatelnými náklady.

Dárcovská výzva

Slavíte narozeniny, výročí, svatbu nebo rádi podnikáte sportovní výzvy? Můžete při tom vybrat prostředky na dobrou věc. Založte individuální Dárcovskou výzvu na darujme.cz ve prospěch Portimo a přispějte na programy pro děti, osoby s postižením a seniory.

Benefiční akce

Školy, spolky, firmy, ochotníci či sportovní kluby pro naše klienty mohou vybrat peníze uspořádáním zaměstnanecké sbírky, benefičního sportovního utkání, kulturní akce, charitativního plesu či dobročinného bazaru. Máte chuť pomoci? Ozvěte se na pomaham@portimo.cz.

Darujte služby či věcné dary.

Pomozte naši společnosti snížit náklady na tisk, kancelářské potřeby, stěhovací služby, IT služby a jiné. Můžete nám věnovat také služby a věci, které můžeme vydražit na dobročinné aukci na Dobrobotu.

Věcné dary pro sociálně slabé rodiny

Rodinám s dětmi v těžké životní situaci můžete věnovat čisté oblečení a boty v hezkém stavu (0-15 let), funkční sportovní vybavení pro děti (kola, koloběžky, helmy na kolo, kolečkové brusle apod.), čisté a nerozbité hračky. Můžete konkrétním dětem zaplatit letní příměstský či pobytový tábor. Vybíráme také masové konzervy. Naše sociální pracovnice pomoc zavezou přímo do potřebných rodin. Pište na pomaham@portimo.cz

Buďme v kontaktu

Sledujte nás na sociálních sítích (FacebookInstagramYouTube) a přihlaste se k odběru newsletteru na našich stránkách www.portimo.cz. Neuniknou Vám novinky o dění v Portimo a pozvánky na akce, kde se s námi můžete potkat. 

 

Všem našim dárcům a příznivcům nabízíme maximální otevřenost a péči o vzájemné vztahy, odpovídající individuálním přáním a potřebám. Jména dárců spolu s poděkováním uveřejňujeme, jsme však připraveni zachovat anonymitu dárců, kteří si to přejí.

Děkujeme Vám!

 

„Dobročinnost není pouhý dar, ale cesta, kterou vyjadřujeme svou vděčnost za to, co máme."

Pracovní tým 

 716d901a-ef4b-4271-86cd-d2b4cd95d04e.jpg

Mgr. Eliška Pšenková

tel: 774 444 825
email: eliska.psenkova@portimo.cz