image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Pokáč

PokáčBenefiční koncert Pokáče pro Portimo, o.p.s. proběhl!

Ano! V Bystřici nad Pernštejnem, 13.11.2021. Díky této skvělé akci se nám podařilo oslovit veřejnost a posílit povědomí o dětech, kterým je třeba pomáhat.

DĚKUJEME Pokáči, který nás nejen hezky pobavil a rozezpíval, ale i věnoval část výtěžku koncertu na podporu sociálních služeb a programů Portimo o.p.s.. Získané peníze nám dále pomůžou financovat naše aktivity, aby jsme mohli pomáhat všude tam, kde je to třeba.

Fotografie z akce zde:  Benefiční koncert POKÁČ | Portimo, o.p.s.

 Sál byl téměř plný a atmosféra příjemná. Pokáče si přišlo poslechnout 304 návštěvníků a my jsme moc vděční, že se akce povedla. Portimo mělo na akci svůj stánek, kde měli lidé možnost se zastavit, koupit si drobnost na podporu naší činnosti, nebo si prostě jen předat radost v očích.  

Skalní fanoušci písničkáře měli po koncertu možnost focení s Pokáčem, sbírali podpisy a vůbec se panovala srdečná atmosféra. Jsme za to moc rádi a je to pro nás povzbuzením pro pořádání dalších takových akcí.  

Dík patří také firmě Plastpol, s.r.o., která pro nás vytvořila Portimáckou rodinu, jenž byla přítomna na pódiu po celou dobu koncertu a bude nás doprovázet i na další akce. Druhé poděkování patří Městu Bystřice nad Pernštejnem, které akci podpořilo významným finančním příspěvkem. Děkujeme, cítíme, že naše spolupráce má smysl. 

No a co bude příště? Plány jsou velké a my vás budeme včas informovat!