image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Získejte kombinézu Martiny Sáblíkové v dobročinné aukci

Získejte kombinézu Martiny Sáblíkové v dobročinné aukciNa dobročinné aukční platformě Dobrobot odstartovala online aukce kombinézy olympijské šampionky Martiny Sáblíkové. Kromě unikátního artefaktu od legendární rychlobruslařky mohou přihazující získat také pocit dobrého skutku, dražba totiž pomůže s nákupem vozidel pro službu Osobní asistence. Vyvolávací cena dresu je stanovena na symbolických 1987 Kč dle roku narození Martiny. Připojte se k dobročinné aukci a získejte jedinečný kousek od nejúspěšnější české sportovkyně v historii zimních olympiád!

PŘEJÍT NA AUKCI

portimo-dres-sablikova-8[1].jpg

Martina Sáblíková, světová šampionka v rychlobruslení a rodačka z Nového Města na Moravě, věnovala svou kombinézu s vlastnoručním podpisem naší neziskové organizaci Portimo, o.p.s. z Nového Města na Moravě. Jedná se o tréninkovou kombinézu vel. S, ve které se Martina Sáblíková připravovala mezi roky 2014 a 2018 na olympijské hry v Pchjongčchangu, na nichž získala stříbrnou medaili v závodě na 5000 metrů. Kombinéza je výjimečná i tím, že má na zádech na rozdíl od závodních kombinéz nápis MARTINA. I proto k ní má rychlobruslařka speciální vztah.  

dres-sablikova-08[1].jpg

Martina je sympatický člověk s velkým srdcem. Děkujeme jí za dar kombinézy a milá slova k této aukci: „Jsem člověk se silným sociálním cítěním, takže si vážím kohokoliv, kdo poskytuje pomoc a péči slabším či lidem s postižením. Služba Osobní asistence, kdy pečovatelky objíždějí seniory a děti se zdravotním handicapem, mi přijde skvělá a strašně důležitá. Navíc se jedná o můj milovaný okres Žďár nad Sázavou, kde jsem se narodila, kde žiju, takže jsem neváhala ani chvíli a tuhle inciativu podpořila. Bude skvělé, pokud se podaří vybrat peníze na další auta, bez kterých tuhle službu provozovat nejde.“

IMG_20240514_102718.jpg

Získejte kombinézu Martiny Sáblíkové a klidně vyrazte na trénink. S tímto kouskem vás určitě nikdo nepřehlédne! Nebo se prostě jen těšte z výjimečného kousku, jehož nositelka se nesmazatelně zapsala do sportovní historie.

A pokud myslíte, že kombinézu více ocení někdo jiný a dražit nechcete, můžete jednoduchým způsobem přispět v rámci aukce libovolnou částkou naší společnosti a pomoci tak podpořit službu Osobní asistence („Přispěj místo příhozu“). 

Pomáháme tam, kde je třeba. Pomáhejte s námi.