image
image
image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co děláme > EZOP - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež > Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

PORTIMO, o.p.s. - EZOP - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež

Drobného 301; 592 31 Nové Město na Moravě
tel.: 566 616 980
mobil: 603 486 722 / 608 486 722
e-mail: ezop@portimo.cz

 

vedoucí služby: Monika Šauerová, DiS. 

Můžete nás také kontaktovat: 

vizitka.png

Kde nás najdete:

mapka z vizitky.png

Chcete se nás na něco zeptat?

Zde se nás můžete zeptat na cokoli, co Vás o EZOPu zajímá. Může se to týkat nízkoprahového klubu a streetworku. 
Do textového okénka napište svůj dotaz a zmáčkněte „odeslat“. Vaši otázku dostaneme na e-mail a pokusíme se Vám na ni odpovědět. Pokud uvedete svůj e-mail, odpovíme Vám na něj. Pokud ne, odpověď bude vyvěšena na této stránce do 10 dnů od podání otázky.

Chcete podat nějaký návrh nebo si stěžovat?

Můžete to udělat níže na stránce odesláním zprávy.

Chci podat:

  • návrh
  • stížnost

Co je návrh? Za návrh považujeme jakýkoli Váš nápad na zlepšení fungování služby. Může se týkat klubu, streetworku nebo programů primární prevence.

Co je stížnost? Za stížnost považujeme vyjádření nespokojenosti se službou, jejím konkrétním programem či s prací pracovníků služby. Zde můžete napsat, co se Vám na EZOPu nelíbí.

Pravidla pro podání návrhu či stížnosti: do textového okénka napište Váš návrh/stížnost a zmáčkněte „odeslat“. Váš návrh/stížnost dostane na e-mail vedoucí služby a bude se jím/jí zabývat celý pracovní tým na poradě. Na vyřízení návrhu/stížnosti máme 30 dní. Pokud nám uvedete svou poštovní nebo e-mailovou adresu, potom Vám odpovíme přímo na ni. V opačném případě najdete naše vyjádření na této stránce, nejpozději po uplynutí lhůty na vyjádření. Máte právo se odvolat proti vyjádření ke stížnosti do 10 dnů od doby, kdy Vám bylo vyjádření doručeno nebo kdy uplynula lhůta k vyjádření (30 dnů od podání stížnosti). Postup při podávání odvolání je stejný jako při podávání stížností.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů