image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Mimořádná okamžitá pomoc jako záchrana před vysokými zálohami dodavatele poslední instance

Mimořádná okamžitá pomoc jako záchrana před vysokými zálohami dodavatele poslední instanceNemáte dostatek financí na uhrazení nedoplatku na zálohy u dodavatele poslední instance? Nová dávka MOP - vyúčtování DPI může být řešením!

V případě, že jste se dostali pod dodavatele poslední instance, je možné využít dávku „MOP-vyúčtování DPI“. Podmínkou je, že v co nejkratší době (nejpozději do konce roku), přejdete od DPI ke standardnímu smluvnímu dodavateli. DPI by vám měl neprodleně vystavit vyúčtování a pokud budete mít problém s uhrazením nedoplatku na vyúčtování, můžete zažádat o dávku MOP-vyúčtování DPI. Tato upravená MOP je časově limitovaná.

 

Kde o dávku mimořádné pomoci zažádat? Navštivte pobočku Úřadu práce, kde podáte žádost. Žádost lze zaslat datovou schránkou, poštou, případně lze podat osobně.

Kdo o dávku může žádat? Každý, komu chybí na uhrazení nedoplatku za vyúčtování od DPI peníze, nebo každý, kdo již nedoplatek uhradil, ale chybí mu peníze na životně důležité potřeby.

Více se dočtete na: https://www.mpsv.cz/pomoc-pri-rustu-cen-energii 

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit: op@portimo.cz

Tel.: 566 688 227, 731 487 284, 733 510 693


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů