image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Zdravíme z "Pentagonu"

Zdravíme z "Pentagonu"Datum konání:
1.4.2022

Vážení uživatelé, zájemci a příznivci služby Osobní asistence!

Sen se stal skutečností a služba Osobní asistence vás zdraví z Pentagonu…tedy z nových kancelářských prostor na ulici Petrovická 857 v Novém Městě na Moravě.

Po několika měsících rekonstrukcí, několika dnech stěhování a zařizování vám můžeme konečně představit nové prostory služby Osobní asistence, kde mají své vlastní zázemí jak osobní asistentky, tak vedoucí služby.

Kanceláře Osobní asistence se nachází v budově ZD Nové Město na Moravě.  Budova není bezbariérově upravena a není zde výtah. Před budovou se nachází prostorné parkoviště.

Kanceláře tvoří dvě místnosti. V první místnosti mají zázemí osobní asistentky, kde si mohou odpočinout, popovídat, uvařit kávu či čaj, ale také udělat nezbytnou administrativu jako je evidence docházky. Ve druhé místnosti má zázemí vedoucí služby Osobní asistence a její zástupkyně. Místnost slouží také jako zasedací pro společné setkávání všech pracovníků služby Osobní asistence.

Služba Osobní asistence má vlastní sociální zařízení na chodbě nedaleko kanceláří.

Osobní konzultace je možná vždy po předchozí telefonické domluvě s vedoucí služby Osobní asistence (tel.: 733 747 069) přímo v kanceláři nebo na jiném smluveném místě.

  

Závěrem tedy…od 1.4.2022 naši službu najdete už pouze na ulici Petrovická 857 v Novém Městě na Moravě.

https://www.google.cz/maps/@49.5558,16.0721136,17z?hl=cs

Níže přikládám několik fotek…stále se zabydlujeme :)