image
image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co děláme > Podpora samostatného bydlení > Chci službu využívat

Chci službu využívat

Pro zájemce o službu

  1. Zavolejte nebo napište a domluvíme se kdy a kde se potkáme. První schůzka zpravidla probíhá v naší kanceláři. Společně zjistíme, jestli je služba určena právě vám. Můžete také vyplnit žádost a zaslat nám ji emailem na adresu PSB@portimo.cz . Žádost můžete také předat na osobní schůzce. Pokud žádost nezašlete nevadí, sociální pracovnice ji s vámi vyplní při osobním setkání.

    Žádost o službu.docx

  2. Pokud zjistíme, že službu můžete a chcete využívat, pak si vzájemně vyjasníme možnosti a míru vaší podpory naší službou. Na základě společného mapování se dohodnete s vedoucím služby na osobním cíli.
  3. Jakmile se vaše představy a očekávání shodují s nabídkou služby a máte dost informací, kterým rozumíte, můžeme uzavřít smlouvu.  Při omezení svéprávnosti zájemce podepisuje Smlouvu opatrovník.

KONTAKT 

Pokud nebude volné místo z důvodu naplněné kapacity, zařadíme vás do Evidence zájemců. 

Při práci s uživateli uplatňujeme tyto zásady:

  • AKTIVIZACE - všechny činnosti služby směřují k samostatnosti a nezávislosti uživatele.
  • CELOSTNÍ PŘÍSTUP - uživatele vnímáme jako součást jeho přirozeného prostředí. Podporujeme jeho zapojení do života komunity a při tom spolupracujeme s dalšími subjekty v regionu.
  • RESPEKT - ctíme individualitu uživatele, jeho přání, potřeby, názory, tempo a tomu přizpůsobujeme poskytovanou podporu.
  • BEZPEČÍ – je pro nás důležité, aby se uživatel cítil ve své domácnosti bezpečně a spokojeně.